Trots op Danny van DIjk

Wij zijn trots op de vele ondernemers die onze gemeente rijk is. Juist in deze periode is het belangrijk onze ondernemers een hart onder de riem te steken. Daarom reiken wij de Duim van de VVD uit aan een ondernemer uit onze gemeente. Deze ondernemer mag vervolgens weer een nieuwe ondernemer nomineren. Deze keer gaat de Duim van de VVD naar Danny van Dijk van Nautilus Health Club.

Bij Nautilus hebben ze niet bij de pakken neer gezeten maar bedacht hoe zij invulling kunnen geven aan de richtlijnen van het RIVM, en ook hun klanten tevreden kunnen houden. Dit is ze fantastisch gelukt door buiten te sporten op hun binnenplaats. Door tenten kan er ook in de regen gesport worden. Uiteraard op anderhalve meter.

 

Steun de Nijkerkse ondernemers

Koop lokaal!

Zet cookies aan om de video te tonen.